Biserica Sfânta Treime https://sf3.ro Soli Deo Gloria en Biserica Sfânta Treime Copyright 2021 Sun, 18 Apr 2021 11:20:55 +0300 Biserica Sfânta Treime Soli Deo Gloria Your Name youremail@example.com clean Călin Merian | Piedici în calea succesului | Neemia 4 https://sf3.ro/calin-merian-piedici-in-calea-succesului-neemia-4/ Tue, 13 Apr 2021 16:35:54 +0300 60759c1b03d9fa003bde2af3

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Răspunsul la rugăciune | Neemia 2 https://sf3.ro/calin-merian-raspunsul-la-rugaciune-neemia-2/ Wed, 24 Mar 2021 13:03:33 +0300 605b086f138c82003bef0962

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Credinciosul în fața nevoii | Neemia 1 https://sf3.ro/calin-merian-credinciosul-in-fata-nevoii-neemia-1/ Tue, 09 Mar 2021 15:10:28 +0300 6047642489df24003981fff1

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Andrei Cuciuc | Psalmul 16 https://sf3.ro/andrei-cuciuc-psalmul-16/ Tue, 02 Mar 2021 15:52:50 +0300 603e334d5717ca0039467ace

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Calin Merian | Psalmul 100 https://sf3.ro/calin-merian-psalmul-100/ Fri, 19 Feb 2021 15:31:08 +0300 602fae84ca36450045cba3f2

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Calin Merian | Psalmul 93 https://sf3.ro/calin-merian-psalmul-93-2/ Fri, 19 Feb 2021 15:10:56 +0300 602fa928ca36450045cba3e2

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Suveranul Creației | Psalmul 8 https://sf3.ro/calin-merian-suveranul-creatiei-psalmul-8/ Wed, 10 Feb 2021 12:00:00 +0300 6020643bf0beb7003a581229

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Rătăcirea de la adevăr | Iacov 5 https://sf3.ro/calin-merian-ratacirea-de-la-adevar-iacov-5-2/ Wed, 03 Feb 2021 12:01:46 +0300 601a6573f0beb7003a58120d

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Fii tare și curajos | Iosua 1 https://sf3.ro/calin-merian-fii-tare-si-curajos-iosua-1/ Mon, 11 Jan 2021 10:29:13 +0300 5ffbfd95799f9c00394a285a

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Testul Credintei: Iacov 5 https://sf3.ro/calin-merian-testul-credintei-iacov-5/ Wed, 23 Dec 2020 20:50:17 +0300 5fe38295a682ce0039fd51cf

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Testul Credinței : Favoritismul https://sf3.ro/calin-merian-testul-credintei-favoritismul/ Sun, 15 Nov 2020 15:32:25 +0300 5fb11f5efc5d3d0039c41ad7

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Testul credinței: Împlinirea cuvântul | Iacov 1:18-23 https://sf3.ro/calin-merian-testul-credintei-implinirea-cuvantul-iacov-1-18-23/ Thu, 08 Oct 2020 13:45:43 +0300 5f7ee8f746cf040039530bb8 http://cdn.sf3.ro/audio/Calin.Merian%7CIacov/Ca%CC%86lin.Merian%7CIacov118.sfarsit.mp3

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
http://cdn.sf3.ro/audio/Calin.Merian%7CIacov/Ca%CC%86lin.Merian%7CIacov118.sfarsit.mp3

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Testul Credinței: ISPITA | Iacov 1:13-18 https://sf3.ro/calin-merian-testul-credintei-iacov-1-13-18/ Wed, 30 Sep 2020 15:37:39 +0300 5f747b8f1d04f90039b08278

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Binecuvântările încercării https://sf3.ro/binecuvantarile-incercarii/ Tue, 22 Sep 2020 12:00:00 +0300 5f686ee48550b200391f10ff

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>
Călin Merian | Testul credinței: Încercarea | Iacov 1:1-8 https://sf3.ro/calin-merian-testul-credintei-incercarea-iacov-1-1-8/ Tue, 15 Sep 2020 12:00:00 +0300 5f5fada960b0be0039d81581

Descarcă Audio: Download Audio

]]>

Descarcă Audio: Download Audio

]]>